ZURB Orbit (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: none
az: yoxdur

en: file
az: fayl

en: Fields
az: Sahələr

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni
