Field Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Translatable
ur: قابلِ ترجمہ

en: Locked
ur: بند
