Field Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Help
lt: Pagalba

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Data
lt: Duomenys

en: field
lt: laukelis

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.
