Field Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Active
ne: सक्रिय

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
