Field Slideshow (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: file
az: fayl

en: Vertical
az: Şaquli

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Random
az: Təsadüfi

en: Caption
az: Başlıq

en: Reverse
az: Tərs

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Pager
az: Peycer
