Field Slideshow (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Next
hi: अगला

en: Content
hi: सामग्री

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: File
hi: फ़ाइल

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: file
hi: फ़ाइल

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Normal
hi: सामान्य

en: Prev
hi: पिछला

en: Order
hi: क्रम

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Pager
hi: पेजर

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
