Field Slideshow (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: file
ar: ملف

en: Vertical
ar: عمودي

en: Not found
ar: غير موجود

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Normal
ar: طبيعي

en: Prev
ar: السابق

en: Order
ar: الترتيب

en: Random
ar: عشوائي

en: Caption
ar: شرح

en: Installed
ar: مثبت

en: Reverse
ar: عكس

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style

en: Nothing
ar: لا شيء
