Field Slideshow (7.x-1.83) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: file
ne: फ़ाइल

en: Normal
ne: साधारण

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
