Field Slideshow (7.x-1.83) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: content
ur: متن

en: file
ur: فائل

en: Normal
ur: عمومی

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
