Field Slideshow (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Default
sr: Подразумевано

en: file
sr: фајл

en: Order
sr: Редослед

en: View mode
sr: Врста приказа
