Field Timer (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (51 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Region
ur: علاقہ

en: Text
ur: متن

en: Arabic
ur: عربی

en: English
ur: انگریزی

en: French
ur: فرانسیسی

en: Italian
ur: اطالوی

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: Japanese
ur: جاپانی

en: Korean
ur: کوریائی

en: Bulgarian
ur: بلغاری

en: Croatian
ur: کروشیائی

en: Czech
ur: چیک

en: Danish
ur: ڈینش

en: Dutch
ur: ڈچ

en: Finnish
ur: فنش

en: German
ur: جرمن

en: Greek
ur: یونانی

en: Hebrew
ur: عبرانی

en: Hungarian
ur: ہنگیرین

en: Indonesian
ur: انڈونیشیائی

en: Polish
ur: پولش

en: Romanian
ur: رومی

en: Russian
ur: روسی

en: Slovak
ur: سلاواکی

en: Swedish
ur: سویڈش

en: Turkish
ur: تُرک

en: Lithuanian
ur: لیتھوانی

en: Catalan
ur: کیٹالن

en: Bosnian
ur: بوسنوی

en: Welsh
ur: ویلش

en: Estonian
ur: اسٹوني

en: Galician
ur: گالیشی

en: Gujarati
ur: گجراتی

en: Armenian
ur: آرمینیائی

en: Icelandic
ur: آئیس لینڈک

en: Kannada
ur: کناڈا

en: Latvian
ur: لیٹوین

en: Malayalam
ur: ملایالم

en: Burmese
ur: برمی

en: Slovenian
ur: سلووینیائی

en: Albanian
ur: البانوی

en: Serbian
ur: سربیائی

en: Thai
ur: تھائی

en: Ukrainian
ur: یوکرینیائی

en: Urdu
ur: اردو

en: Uzbek
ur: ازبک

en: Vietnamese
ur: ویتنامی
