Field TimeTable (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Fields
ar: الحقول

en: Random
ar: عشوائي

en: minutes
ar: دقائق
