Field TimeTable (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Fields
az: Sahələr

en: Random
az: Təsadüfi

en: Select
az: Seçin
