Field TimeTable (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Default
de: Standard

en: Sunday
de: Sonntag

en: Monday
de: Montag

en: Tuesday
de: Dienstag

en: Wednesday
de: Mittwoch

en: Thursday
de: Donnerstag

en: Friday
de: Freitag

en: Saturday
de: Samstag

en: hours
de: Stunden

en: Fields
de: Felder

en: Random
de: Zufall

en: minutes
de: Minuten

en: Manual
de: Manuell

en: Select
de: Auswählen

en: Title Field
de: Titelfeld
