Field tools (7.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Multiple select
sk: Viacnásobný výber

en: Required
sk: Povinné

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Fields
sk: Polia

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Clone
sk: Klonovať

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: %type settings
sk: nastavenia %type

en: Apply
sk: Použiť

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Instances
sk: Inštancie

en: The field %field is locked and cannot be edited.
sk: Pole %field je zamknuté a nemôže byť upravované.

en: Required field
sk: Požadované pole
