Field tools (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Multiple select
ar: اختيار متعدد

en: Required
ar: ضروري

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Clone
ar: استنساخ

en: Apply
ar: تطبيق
