Field tools (7.x-1.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Help text
gu: મદદ સંદેશ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Required field
gu: આવશ્યક ક્ષેત્ર
