Field tools (7.x-1.0-alpha9) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Required
az: Tələb olunur

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Tools
az: Alətlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: The field %field is locked and cannot be edited.
az: Sahə %field kilidlənib və redaktə edilə bilməz.

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
