Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.10) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: author
az: müəllif

en: Revision
az: Reviziya

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: New revision
az: Yeni revizyon

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: Administrative description
az: İnzibati təsvir

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: No revision
az: Başlıq tələb edir

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
