Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (72 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: All
lt: Visi

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full
lt: Pilnas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: author
lt: autorius

en: Revision
lt: Versija

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: export
lt: eksportuoti

en: Admin
lt: Adminas

en: Bundle
lt: Paketas

en: New revision
lt: Nauja versija

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: Is new
lt: Yra naujų

en: Save and add fields
lt: Išsaugoti ir pridėti laukelių

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)
