Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.13) - en to is translation catalogue (49 entries)

en: list
is: listi

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: more
is: meira

en: Access control
is: Aðgangsstýring

en: view
is: skoða

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: All
is: Allt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Load
is: Hlaða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: author
is: höfundur

en: Revision
is: Útgáfa

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Apply
is: Virkja

en: Language neutral
is: Tungumál hlutlaust

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: No title
is: Enginn titill

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Date changed
is: Dags breytt

en: Is new
is: Er ný
