Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: list
ca: llista

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: add
ca: afegir

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: All
ca: Tot

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Log message
ca: Missatge del registre

en: Load
ca: Càrrega

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full
ca: Complet

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: author
ca: autor

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Apply
ca: Aplica

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: No title
ca: Sense títol

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Render
ca: Renderitza

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
ca: Proporcioneu una explicació dels canvis que esteu fent. Això ajudarà a d'altres autors a entendre les vostres motivacions.

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: Reusable
ca: Reutilitzable

en: Unknown content type
ca: Tipus de contingut desconegut

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Master
ca: Mestre

en: (Machine name: @type)
ca: (Nom màquina: @type)
