Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Access control
gu: વપરાશ નિયંત્રણ

en: view
gu: જુઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Bundle
gu: બંડલ
