Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (56 entries)

en: list
he: רשימה

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: Access control
he: בקרת גישה

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: All
he: הכל

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Full
he: מלא

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: author
he: מחבר/ת

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Apply
he: החל

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Miscellaneous
he: שונות

en: No title
he: ללא כותרת

en: Offset
he: היסט

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @type %title has been deleted.
he: @type %title נמחק.

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Administrative description
he: תאור בממשק הניהול

en: manage fields
he: ניהול שדות

en: manage display
he: ניהול תצוגה

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
he: ציין הסבר לשינויים שהינך עושה. זה יעזור לאחרים להבין את המניע לשינוי הגירסה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: (Machine name: @type)
he: (שם מכונה: @type)
