Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.7) - en to nn translation catalogue (39 entries)

en: list
nn: liste

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: All
nn: Alle

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revision
nn: Utgåve

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: New revision
nn: Ny versjon

en: - All -
nn: - Alle -

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
nn: Grunngje endringane dine. Dette vil hjelpe andre å forstå motivasjonen din.

en: (Machine name: @type)
nn: (Datamaskinnamn: @type)
