Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: list
te: జాబితా

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: more
te: మరిన్ని

en: Access control
te: అనుమతి నియంత్రణ

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Full
te: పూర్తి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
