Fieldable Panels Panes (FPP) (7.x-1.9) - en to hy translation catalogue (40 entries)

en: list
hy: ցուցակ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: author
hy: հեղինակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: « first
hy: « առաջինը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: New revision
hy: Նոր վերանայում

en: No revision
hy: Վերանայում չկա

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
