File Chooser Field (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: 1 post | @count posts
ne[0]: १ पोस्ट
ne[1]: @count पोस्ट

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको
