File Chooser Field (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Example
ro: Exemplu

en: Browse
ro: Răsfoire

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ro: Eroare la încărcarea fişierului. Nu s-a putut muta fişierul.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
ro: Din motive de securitate fişierul încărcat a fost redenumit în %filename.

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul specificat %name nu a putut fi încărcat.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ro: Eroare la încărcare. Nu s-a putut muta fişierul încărcat %file la destinaţia %destination.

en: The file could not be uploaded.
ro: Fişierul nu a putut fi încărcat.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
ro: Directorul de încărcare %directory pentru câmpul fișierului !name nu a putut fi creat sau nu este accesibil. Un fișier nou încărcat nu poate fi salvat în acest director ca și consecință, iar încărcarea a fost anulată.
