File Entity (fieldable files) (7.x-2.14) - en to ne translation catalogue (63 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Upload
ne: अपलोड

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: file
ne: फ़ाइल

en: no
ne: हैन

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: System
ne: प्रणाली

en: security
ne: सुरक्षा

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Keyword relevance
ne: सूचक शब्द

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
