File Entity (fieldable files) (7.x-2.2) - en to az translation catalogue (103 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: Unknown
az: Naməlum

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: no
az: yox

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: File name
az: Fayl adı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: System
az: Sistem

en: Desc
az: azaldın

en: Loop
az: Döngə

en: Link text
az: Link mətni

en: Anonymous
az: Anonim

en: Pattern
az: Nümunə

en: Sort by
az: Sırala

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Document
az: Sənəd

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Processing
az: Emal edilir

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: URL path settings
az: URL yolu parametrləri

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: Offset
az: Ofset

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Factor
az: Amil

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Title only
az: Yalnız başlıq

en: pixels
az: piksellər

en: Display type
az: Ekran növü

en: The specified file %name could not be uploaded.
az: Göstərilən %name faylı yükləmək mümkün olmadı.

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title

en: Full content
az: Tam məzmun
