File Entity (fieldable files) (7.x-2.20) - en to ca translation catalogue (177 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enable
ca: habilita

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Archive
ca: Arxiva

en: View
ca: Mostra

en: Audio
ca: Àudio

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Teaser
ca: Resum

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Advanced search
ca: Cerca avançada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Upload
ca: Puja

en: type
ca: tipus

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: file
ca: fitxer

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Display links
ca: Mostra els enllaços

en: Filter
ca: Filtra

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Overridden
ca: Sobreescrit

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Load
ca: Càrrega

en: System
ca: Sistema

en: security
ca: seguretat

en: Loop
ca: Bucle

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Destination
ca: Destí

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Pattern
ca: Patró

en: Operation
ca: Operació

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Tokens
ca: Comodins

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Refine
ca: Refina

en: Undo
ca: Desfés

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Entity
ca: Entitat

en: any
ca: qualsevol

en: Video
ca: Vídeo

en: revert
ca: reverteix

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Download link
ca: Enllaç de descàrrega

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Processing
ca: Processant

en: disable
ca: inhabilita

en: File types
ca: Tipus d'arxiu

en: Apply
ca: Aplica

en: Used in
ca: Usat a

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: URL path settings
ca: Paràmetres del camí URL

en: File paths
ca: Camí del fitxer

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: Usage
ca: Ús

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Show only items where
ca: Veure només els elements on

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Containing any of the words
ca: Que contingui qualsevol de les paraules

en: Containing the phrase
ca: Que contingui la frase

en: Containing none of the words
ca: Que no contingui les paraules

en: Only of the type(s)
ca: Només del/dels tipus

en: Keyword relevance
ca: Rellevància de la paraula clau

en: Recently posted
ca: Articles recents

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: @type %title has been deleted.
ca: @type %title ha estat eliminat.

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Title only
ca: Només el títol

en: Uploaded
ca: Carregats

en: pixels
ca: píxels

en: Generate
ca: Genera

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: The specified file %name could not be uploaded.
ca: No es pot carregar el fitxer especificat %name.

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: File preview
ca: Previsualització del fitxer

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Download URL
ca: URL de descàrrega

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: The name of the file.
ca: El nom del fitxer.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Binary Data
ca: Dades binàries

en: manage fields
ca: gestiona els camps

en: Render
ca: Renderitza

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: manage display
ca: gestiona la presentació

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Search result
ca: Resultat de la cerca

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ca: No es pot extreure %file, no és un fitxer comprimit vàlid.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: An error occurred and no file was uploaded.
ca: Hi ha hagut un error i no s'ha carregat cap fitxer.

en: Manage files used on your site.
ca: Gestioneu els fitxers utilitzats al vostre lloc.

en: Output machine name
ca: Ensenya el nom màquina

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: and where %property is %value
ca: i on %property és %value

en: where %property is %value
ca: on %property és %value

en: and where
ca: i on

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Master
ca: Mestre

en: The name of the file type.
ca: El nom del tipus de fitxer.

en: The URL of the file type's edit page.
ca: L'URL de la pàgina d'edició del tipus de fitxer.

en: The file type of the file.
ca: El tipus de fitxer del fitxer.

en: Use site default RSS settings
ca: Utilitzar la configuració RSS per defecte del site

en: The type of the file.
ca: El tipus del fitxer.

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
ca: Un fitxer d'<em>Imatge</em> és una imatge fixa visual.

en: A <em>Video</em> file is a moving visual recording.
ca: Un fitxer de <em>Vídeo</em> és una gravació visual en moviment.

en: An <em>Audio</em> file is a sound recording.
ca: Un fitxer d'<em>Àudio</em> es una gravació de so.

en: A <em>Document</em> file is written information.
ca: Un fitxer de <em>Document</em> és una informació escrita.

en: The text to use as value for the <em>img</em> tag <em>alt</em> attribute.
ca: El text que s'utilitzarà com a valor de l'atribut <em>alt</em> de l'etiqueta <em>img</em>.

en: The text to use as value for the <em>img</em> tag <em>title</em> attribute.
ca: El text que s'utilitzarà com a valor de l'atribut <em>title</em> de l'etiqueta <em>img</em>.

en: Add file type
ca: Afegeix un tipus de fitxer

en: 1 place | @count places
ca[0]: 1 lloc
ca[1]: @count llocs

en: HTML icon
ca: Icona HTML

en: Plain text icon
ca: Icona en text pla

en: Schema type
ca: Tipus d'esquema
