File Entity (fieldable files) (7.x-2.20) - en to lt translation catalogue (158 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Archive
lt: Archyvas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Upload
lt: Įkelti

en: type
lt: tipas

en: User
lt: Narys

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: no
lt: ne

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Normal
lt: Normalus

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: System
lt: Sistema

en: security
lt: saugumas

en: Loop
lt: Ciklas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Entity
lt: Esybė

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: any
lt: visi

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Used in
lt: Naudojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: File paths
lt: Failo kelias

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Factor
lt: Faktorius

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: scheme
lt: schema

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: User information
lt: Nario informacija

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Start upload
lt: Pradėti siutimą

en: This file is currently in use and may cause problems if deleted.
lt: Šis failas šiuo metu naudojamas pašalinimas gali sukelti problemų.

en: Are you sure you want to delete the file %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti failą %title?

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Replace file
lt: Pakeisti failą

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
lt: Šis failas pakeis jau esantį. Šis veiksmas nebeatsakomas.

en: This table lists all of the places where @filename is used.
lt: Šioje lentelėje vaizduojamos vietos kur naudojamas @filename failas.

en: This file is not currently used.
lt: Šis failas šiuo metu niekur nenaudojamas.

en: @type %name was uploaded.
lt: @type %name nusiųsta.

en: Indicate that the selected files are permanent and should not be deleted
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra nuolatiniai ir jų pašalinti negalima

en: Indicate that the selected files are temporary and should be removed during cron runs
lt: Pažymėti, kad pasirinkti failai yra laikini ir jei turėtu būt pašalinti per cron darbus

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
lt: Pavadinimo tekstas naudojamas kaip pranešimas kai su pelės žymekliu užvedam ant paveikslėlio. Pridėdami tekstą pagerinsite konteksto supratimą ir prieinamumą,

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
lt: Alternatyvus tekstas naudojamas ekrano skaitytuvų, paieškos sistemų ir kai paveikslėlis negali būt užkrautas. Pridėdami tekstą pagerinsite prieinamumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų
