File Entity (fieldable files) (7.x-2.21) - en to hy translation catalogue (79 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: user
hy: օգտագործող

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: type
hy: տեսակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: file
hy: ֆայլ

en: no
hy: ոչ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: « first
hy: « առաջինը

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: pixels
hy: փիքսել

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: MIME type
hy: MIME տեսակը

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
