File Entity (fieldable files) (7.x-2.8) - en to be translation catalogue (127 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enable
be: уключыць

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Download
be: Сцягнуць

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Update
be: Абнавіць

en: Archive
be: Архіў

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: Teaser
be: Цвялілка

en: The username %name does not exist.
be: Імя карыстальніка %name не існуе.

en: Updated
be: Абноўлена

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: Unknown
be: Невядомы

en: Upload
be: Загрузіць

en: type
be: тып

en: User
be: Карыстальнік

en: Files
be: Файлы

en: file
be: файл

en: no
be: не

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: File name
be: Імя файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: System
be: Сістэма

en: security
be: бяспека

en: Anonymous
be: Ананім

en: Operation
be: Аперацыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: Entity
be: Сутнасць

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: any
be: любы

en: revert
be: адкат

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Processing
be: Апрацоўка

en: disable
be: адключыць

en: Apply
be: Ужыць

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: Devel
be: Распрацоўка

en: @type: updated %title.
be: @type: абноўлены %title.

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: Keyword relevance
be: Рэлевантнасць ключавога слова

en: Recently posted
be: Нядаўна апублікаваныя

en: Factor
be: Фактар

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: pixels
be: пікселі

en: Display type
be: Тып паказу

en: The specified file %name could not be uploaded.
be: Абраная файл %name не можа быць загружаны.

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: The name of the file.
be: Імя файла.

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.

en: manage fields
be: кіраваць палямі

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: manage display
be: кіраваць адлюстраваннем

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
be[0]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэты элемент?
be[1]: Вы сапраўды жадаеце выдаліць гэтыя элементы?

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title

en: Full content
be: Усё змесціва

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
be: Немагчыма распакаваць %file, адсутнічае архіў у прымальным фармаце.

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: View mode
be: Лад выгляду

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе

en: Weight for @title
be: Вага для @title

en: Use site default RSS settings
be: Ужывайце сайтавыя прадвызначэнні для наладаў RSS
