File Entity (fieldable files) (7.x-2.8) - en to bg translation catalogue (94 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: enable
bg: активирай

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: The username %name does not exist.
bg: Името на потребителя %name не съществува.

en: Updated
bg: Обновено

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Upload
bg: Трансфер

en: type
bg: тип

en: User
bg: Потребител

en: file
bg: файл

en: no
bg: не

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Media
bg: Медия

en: Load
bg: Зареди

en: System
bg: Система

en: security
bg: сигурност

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Operation
bg: Действие

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Refine
bg: Подобряване

en: Undo
bg: Отмени

en: Revert
bg: Връщане

en: any
bg: всички

en: revert
bg: връщане

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Processing
bg: Обработва

en: disable
bg: дезактивирай

en: Apply
bg: Търси

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Show only items where
bg: Показва само елементите, които

en: @type: updated %title.
bg: @type: обновен %title.

en: Containing any of the words
bg: Съдържа която и да е от думите

en: Containing the phrase
bg: Съдържа фраза

en: Containing none of the words
bg: Не съдържа нито една от думите

en: Only of the type(s)
bg: Само по тип

en: Keyword relevance
bg: Тежест на ключовата дума

en: Recently posted
bg: Наскоро публикувани

en: Factor
bg: Фактор

en: @type %title has been deleted.
bg: @type %title е изтрит/a.

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Search result
bg: Резултат от търсенето

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
