File Entity (fieldable files) (7.x-2.8) - en to gl translation catalogue (145 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enable
gl: activar

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Archive
gl: Arquivo

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: Updated
gl: Actualizado

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Upload
gl: Subir

en: type
gl: tipo

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: file
gl: ficheiro

en: no
gl: non

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Display links
gl: Amosar ligazóns

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Load
gl: Cargar

en: System
gl: Sistema

en: security
gl: seguranza

en: Loop
gl: Bucle

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Destination
gl: Destino

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Pattern
gl: Patrón

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Tokens
gl: Comodines

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Entity
gl: Entidade

en: Revert
gl: Volver

en: any
gl: calquera

en: revert
gl: volver

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Processing
gl: Procesando

en: disable
gl: desactivar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Used in
gl: Usado en

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Usage
gl: Uso

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: Keyword relevance
gl: Relevancia da clave

en: Recently posted
gl: Enviado recentemente

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: @type %title has been deleted.
gl: O @type %title foi borrado.

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Title only
gl: Só título

en: pixels
gl: píxeles

en: Generate
gl: Xerar

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.

en: Search index
gl: Índice de busca

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: The name of the file.
gl: O nome do ficheiro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: manage fields
gl: administrar campos

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: manage display
gl: xestionar presentación

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
gl[0]: Seguro que quere borrar este elemento?
gl[1]: Seguro que quere borrar estes elementos?

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Full content
gl: Contido completo

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
gl: No se puido extraer %file. Non é un arquivo válido.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Manage files used on your site.
gl: Xestionar of ficheiros usandos no sitio.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: View mode
gl: Modo de vista

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Use site default RSS settings
gl: Usar a configuración RSS predeterminada do sitio

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
