File Entity (fieldable files) (7.x-2.8) - en to ku translation catalogue (92 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: View
ku: پیشاندان

en: The username %name does not exist.
ku: ناوی تێپەڕبوونی %name هەبوونی نییە.

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Advanced search
ku: گەڕانی ئاڵۆز

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Upload
ku: بارکردن

en: type
ku: جۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: no
ku: نەخێر

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Filter
ku: پاڵێو

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: security
ku: پاراستن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Operation
ku: کردار

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: any
ku: هەر کام

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: Download link
ku: بەستەری داگرتن

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: Used in
ku: بەکارهاتووە لە

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.

en: Recently posted
ku: دوواترین نێردراو

en: Factor
ku: هۆکار

en: @type %title has been deleted.
ku: @type %title سڕایەوە.

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.

en: manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ

en: Search result
ku: ئەنجامی گەڕان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
