File Entity (fieldable files) (7.x-2.8) - en to ps translation catalogue (46 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: yes
ps: هو

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: no
ps: نه

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: System
ps: سيستم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Undo
ps: ناکړ

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
