File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to bo translation catalogue (168 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: yes
bo: ཡིན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Display settings
bo: འཆར་སྟངས་སྒྲིག་འགོད

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: type
bo: རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: no
bo: མིན

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: security
bo: བདེ་འཇགས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: any
bo: གང་རུང

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: File types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: URL path settings
bo: དྲ་གནས་སྒྲིག་འགོད

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: File display
bo: ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: @type: updated %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: Keyword relevance
bo: གནད་ཚིག་གི་འབྲེལ་བ

en: Recently posted
bo: ཉེར་ཆར་སྤེལ་ཟིན་པ

en: Factor
bo: རྒྱུ་རྐྱེན

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: @type %title has been deleted.
bo: རིགས་@type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Title only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: File preview
bo: ཡིག་ཆ་སྔོན་ལྟ།

en: @type %title has been updated.
bo: ནང་དོན་རིགས་@type་ཡིན་པའི་ཁ་བྱང་%title་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: The name of the file.
bo: ཡིག་ཆའི་མིང།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: Binary Data
bo: གྲངས་ཁོངས་གཉིས་ཀྱི་གཞི་གྲངས

en: manage fields
bo: གནས་ཁོངས་དོ་དམ

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: manage display
bo: འཆར་སྟངས་དོ་དམ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
bo: %file་ཕྱིར་དཀྲོལ་མ་ཐུབ། ནུས་ཡོད་ཀྱི་ཡིག་ཚགས་ཞིག་མ་རེད།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: An error occurred and no file was uploaded.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་སྟེ། ཡར་སྤྲོད་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆ་མ་རྙེད།

en: Manage files used on your site.
bo: དྲ་ཚིག་དོ་དམ་བྱེད་པའི་ཡིག་ཆ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Start upload
bo: ཡར་སྤྲོད་མགོ་རྩོམ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: manage file display
bo: དོ་དམ་ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: No file types available.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་རིགས་མེད་པ།

en: Enabled displays
bo: མངོན་པ་སྤྱད་པ།

en: Manage file types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས་དོ་དམ།

en: Manage file display
bo: དོ་དམ་ཡིག་ཆ་མངོན་པ།

en: File view mode
bo: ཡིག་ཆའི་མཐོང་རིས་བཟོ་ལྟ།

en: Microsoft Office document icon
bo: Microsoft ལས་སྒྲུབ་ཡིག་ཆའི་རྟགས་རིས

en: Office spreadsheet icon
bo: ལས་སྒྲུབ་རེའུ་མིག་ཡིག་ཆའི་རྟགས་རིས

en: Office presentation icon
bo: ལས་སྒྲུབ་ཀྱི་འགྲེམ་སྟོན་ཡིག་ཆའི་རྟགས་རིས

en: PDF icon
bo: PDF རྟགས་རིས

en: Movie icon
bo: གློག་བརྙན་གྱི་རྟགས་རིས

en: Audio icon
bo: སྒྲའི་རྟགས་རིས

en: Image icon
bo: པར་རིས་ཀྱི་རྟགས་རིས

en: Package icon
bo: ཐུམ་བུའི་རྟགས་རིས

en: HTML icon
bo: HTML ཡི་རྟགས་རིས

en: Plain text icon
bo: ཡིག་གེ་རྐྱང་མའི་རྟགས་རིས
