File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to kk translation catalogue (78 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: enable
kk: косулы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Upload
kk: Жүктеу

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: file
kk: файл

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Filter
kk: Фильтрле

en: System
kk: Системасы

en: security
kk: қорғаныш

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: File settings
kk: Файлдын нұсқаулары

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Recently posted
kk: Жақында жарияланған

en: Factor
kk: Фактор

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес
