File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to km translation catalogue (114 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: enable
km: បើក

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: The username %name does not exist.
km: មិន​មាន​ឈ្មោះអ្នកប្រើ %name ឡើយ ។

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Files
km: ឯកសារ

en: file
km: ឯកសារ​

en: no
km: ទេ

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Filter
km: តម្រង

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: security
km: សុវត្ថិភាព

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: any
km: ណា​មួយ

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: disable
km: បិទ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: URL path settings
km: ការកំណត់​ផ្លូវ​របស់​​ URL

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: Keyword relevance
km: ទាក់ទង​ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Recently posted
km: ដែល​បាន​ប្រកាស​ថ្មីៗ​

en: Factor
km: កត្តា

en: @type %title has been deleted.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: pixels
km: ភីកសែល

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: @type %title has been updated.
km: @type %title ត្រូវ​បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
km: មិន​អាច​ស្រង់​ %file ចេញ​បាន​ទេ មិន​មែ​ន​ជា​ប័ណ្ណសារ​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
