File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to mg translation catalogue (26 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: user
mg: mpikambana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: type
mg: karazana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
