File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to oc translation catalogue (143 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: enable
oc: activar

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Display settings
oc: Paramètres d'afichatge

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Teaser
oc: Acròcha

en: The username %name does not exist.
oc: Lo nom d'utilizaire %name existís pas.

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: type
oc: tipe

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: no
oc: non

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Display links
oc: Afichar los ligams

en: Filter
oc: Filtrar

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Load
oc: Cargar

en: System
oc: Sistèma

en: security
oc: seguretat

en: Loop
oc: Bocla

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Pattern
oc: Motiu

en: Operation
oc: Operacion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: Entity
oc: Entitat

en: Revert
oc: Restablir

en: any
oc: totes

en: revert
oc: restablir

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: File settings
oc: Paramètres dels fichièrs

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: disable
oc: desactivar

en: Apply
oc: Aplicar

en: Used in
oc: Utilizat dans

en: The update has encountered an error.
oc: La mesa a jorn a fracassat.

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: Usage
oc: Utilizacion

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Show only items where
oc: Far veire solament los elements pels quals

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: "@s" content
oc: Contengut de "@s"

en: Offset
oc: Decalatge

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Only of the type(s)
oc: Solament del o dels tipes

en: Keyword relevance
oc: Pertinéncia dels mots claus

en: Recently posted
oc: Postat recentament

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: @type %title has been deleted.
oc: Lo contengut '%title', de tipe '@type', es estat suprimit.

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Title only
oc: Títol solament

en: pixels
oc: pixèls

en: Generate
oc: Generar

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: The specified file %name could not be uploaded.
oc: Se pòt pas carregat lo fichièr especificat %name.

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: @type %title has been updated.
oc: @type %title es estat actualizat.

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: The name of the file.
oc: Lo nom del fichièr.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: An error occurred and processing did not complete.
oc: Una error s'es produita e lo processus s'es pas acabat.

en: manage fields
oc: gerir los camps

en: Render
oc: Rendu

en: Edit URL
oc: Modificar URL

en: manage display
oc: gerir l'afichatge

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title

en: Full content
oc: Contengut complet

en: Search result
oc: Resultat de la recèrca

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Output machine name
oc: Afichar lo nom sistèma

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: where %property is %value
oc: on %property es %value

en: and where
oc: e ont

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Master
oc: Maître

en: Use site default RSS settings
oc: Utilizar los paramètres RSS per defaut del site
