File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to os translation catalogue (34 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: user
os: архайæг

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
