File Entity (fieldable files) (7.x-2.9) - en to sk translation catalogue (146 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: enable
sk: povoliť

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: The username %name does not exist.
sk: Používateľské meno %name neexistuje.

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upload
sk: Nahrať

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: Files
sk: Súbory

en: file
sk: súbor

en: no
sk: nie

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: File name
sk: Názov súboru

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Media
sk: Médiá

en: Load
sk: Načítať

en: System
sk: Systém

en: Desc
sk: Zostupne

en: security
sk: bezpečnosť

en: File type
sk: Typ súboru

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Pattern
sk: Vzor

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Tokens
sk: Tokeny

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Add file
sk: Pridať súbor

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: any
sk: ľubovoľne

en: revert
sk: vrátiť

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: File settings
sk: Nastavenia súborov

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: disable
sk: vypnúť

en: File types
sk: Typy súborov

en: Apply
sk: Použiť

en: Used in
sk: Použité v

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: File paths
sk: Cesty k súborom

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Usage
sk: Využitie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: File display
sk: Zobraz súbor

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: Offset
sk: Ofset

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Keyword relevance
sk: Relevancia kľúčových slov

en: Recently posted
sk: Pridané nedávno

en: Factor
sk: Faktor

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: @type %title has been deleted.
sk: @type %title bol vymazaný.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Title only
sk: Iba názov

en: pixels
sk: pixelov

en: Generate
sk: Generovať

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: The specified file %name could not be uploaded.
sk: Špecifikovaný súbor %name nemohol byť nahraný.

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: User information
sk: Používateľské informácie

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
sk: Nepodarilo sa rozbaliť %file, nie je platný archív.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
