File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to af translation catalogue (75 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: Unknown
af: Onbekend

en: Upload
af: Oplaai

en: type
af: tipe

en: User
af: Gebruiker

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Filter
af: Filtreer

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Load
af: Laai

en: System
af: Stelsel

en: security
af: sekuriteit

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Operation
af: Operasie

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: File settings
af: Lêer-instellings

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: Apply
af: Pas toe

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: Factor
af: Faktor

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
