File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to am translation catalogue (44 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: yes
am: አዎ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: type
am: ዓይነት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: MIME type
am: ሚሜ አይነት

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
