File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to cs translation catalogue (156 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: yes
cs: ano

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Archive
cs: Archiv

en: View
cs: Zobrazit

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Upload
cs: Nahrát

en: type
cs: typ

en: User
cs: Uživatel

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: no
cs: ne

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Filter
cs: Filtr

en: File name
cs: Název souboru

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Load
cs: Načíst

en: System
cs: Systém

en: Desc
cs: Sestupně

en: security
cs: bezpečnost

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Destination
cs: Cíl

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Tokens
cs: Tokeny

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: Revert
cs: Vrátit

en: any
cs: nějaký

en: revert
cs: vrátit

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: File settings
cs: Nastavení souborů

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Apply
cs: Použít

en: Used in
cs: Použito v

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: Usage
cs: Použití

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Offset
cs: Posun

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Keyword relevance
cs: Relevance klíčových slov

en: Recently posted
cs: Nedávno přidáno

en: Factor
cs: Faktor

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: pixels
cs: pixelů

en: Generate
cs: Generovat

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
cs: Velikost souboru je %filesize, což by vedlo k překročení vaší diskové kvóty %quota.

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: manage fields
cs: správa polí

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Files must be less than !size.
cs: Soubory musí být menší než !size.

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
cs: Neplatný archív %file, není možné rozbalit.

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Start upload
cs: Začít nahrávání

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Use site default RSS settings
cs: Pro RSS použít výchozí nastavení webu

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: 1 place | @count places
cs[0]: 1 místo
cs[1]: @count míst
cs[2]: @count místa
