File Entity (fieldable files) (7.x-3.0-beta17) - en to el translation catalogue (148 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: enable
el: ενεργοποίηση

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: yes
el: ναι

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: View
el: Προβολή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: The username %name does not exist.
el: Το όνομα λογαριασμού %name δεν υπάρχει.

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Upload
el: Αποστολή

en: type
el: τύπος

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: file
el: αρχείο

en: no
el: όχι

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: Filter
el: Φίλτρο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: System
el: Σύστημα

en: Desc
el: Φθί

en: security
el: ασφάλεια

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Destination
el: Προορισμός

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Refine
el: Εμπλουτισμός

en: Undo
el: Αναίρεση

en: Revert
el: Επαναφορά

en: any
el: οποιοδήποτε

en: revert
el: επαναφορά

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: disable
el: απενεργοποίηση

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: The update has encountered an error.
el: Η ενημέρωση εντόπισε ένα σφάλμα.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: URL path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής URL

en: File paths
el: Διαδρομές αρχείων

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: Usage
el: Χρήση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Show only items where
el: Να εμφανιστούν μόνο τα στοιχεία όπου

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: Keyword relevance
el: Συνάφεια λέξεων-κλειδιών

en: Recently posted
el: Πρόσφατη καταχώριση

en: Factor
el: Συντελεστής

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: @type %title has been deleted.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Title only
el: Μόνο τίτλο

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης

en: The specified file %name could not be uploaded.
el: Η αποστολή του επιλεγμένου αρχείου %name δεν ήταν δυνατή.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
el: Το αρχείο είναι %filesize και ξεπερνά το μέγιστο επιτρεπτό μέγεθος αρχείου %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
el: Το αρχείο είναι %filesize με το οποίο θα υπερβείτε την ποσόστωση του δίσκου σας του %quota.

en: Delete selected files
el: Έγκριση επιλεγμένων αρχείων

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: MIME type
el: MIME τύπος

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: @type %title has been updated.
el: Ο τύπος @type με τίτλο %title ενημερώθηκε.

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.

en: manage fields
el: διαχείριση πεδίων

en: User information
el: Πληροφορίες χρήστη

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Files must be less than !size.
el: Τα αρχεία πρέπει να είναι μικρότερα από !size.

en: manage display
el: διαχείριση εμφάνισης

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
el: Η αποσυμπίεση του %file δεν μπορεί να γίνει, το αρχειοθετημένο αρχείο δεν είναι έγκυρο.

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Update URL alias
el: Ενημέρωση του ψευδώνυμου διεύθυνσης URL

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: and where %property is %value
el: και όπου %property είναι %value

en: where %property is %value
el: όπου %property είναι %value

en: and where
el: και όπου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Asc
el: Αύξ

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
